Yol Tarifi | Yol Haritası | Nasıl Gidilir
yol tarifi yol haritası
Yol Tarifi

Nasıl Gidilir? - Nerededir?

Yol Tarifi almak için nereden Kısmına bulunduğunuz yeri veya çıkış noktanızı, Nereye kısmına da gideceğiniz yerin tam adını yazarak Yol Tarifi haritanızı ve hemen altında da yol tarif anlatımına ulaşabilirsiniz. Yukarıda örnek olarak Harem den Ankara ya Yoltarifi bulunmaktadır.

Yol Tarifinizi harita üzerindeki Harita sekmesinden yol haritası, Uydu sekmesini seçerek de Uydu haritası şekinde görüntüleyebilirsiniz.Yol haritasının üzereindeki artı ve eksi tuşlarıyala veya mouseunuzun tekerleğin yardumuıyla haritada istediğiniz yeri yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Yol haritasının hemen alt kısmındaki Yol Tarifini göster seçeneğinden seçilen iki yer arasındaki yol tarifinizi okuyabilir,adımların üzerine tıkladığınızda da bu adımda bahsedilen yeri haritadan görüntüleyebilirsiniz.

Başka yerler için yol tarifini ve yol haritasını görüntülemek için il kutuya başlangıç noktanızı, ikinci kutuya varış noktanızı yazarak yol tarifi al butonunu seçiniz. İller,ilçeler, köyler,turistik yerler,hastaneler,okullar ve diğer devlet binaları için yol haritaları ve yol tariflerini görüntüleyebilirsiniz.

Gideceğiniz yerin ayrıntılı adresini yazarak daha detaylı adres ve yol tarifine ulaşabilirsiniz.Bu sayfa nasıl gidilir ve nerededir sorulanıza cevap bulmak için hazırlanmıştır.

  • Yol Tarifi