Yol Tarifi | Yol Haritası | Nasıl Gidilir
yol tarifi yol haritası
Yol Tarifi

Almanya Yol Haritası

Yukarıdaki Haritada ve Anlatımda Haremden Almanya için Yol Haritasını görüntüleyebilirsiniz.

Yol Tarifinizi harita üzerindeki Harita sekmesinden yol haritası, Uydu sekmesini seçerek de Uydu haritası şekinde görüntüleyebilirsiniz.Yol haritasının üzereindeki artı ve eksi tuşlarıyala veya mouse'unuzun tekerleğin yardumuıyla haritada istediğiniz yeri yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Yol haritasının hemen alt kısmındaki Yol Tarifini göster seçeneğinden seçilen iki yer arasındaki yol tarifinizi okuyabilir,adımların üzerine tıkladığınızda da bu adımda bahsedilen yeri haritadan görüntüleyebilirsiniz.

Başka yerler için yol tarifini ve yol haritasını görüntülemek için il kutuya başlangıç noktanızı, ikinci kutuya varış noktanızı yazarak yol tarifi al butonunu seçiniz. İller,ilçeler, köyler,turistik yerler,hastaneler,okullar ve diğer devlet binaları için yol haritaları ve yol tariflerini görüntüleyebilirsiniz.

Gideceğiniz yerin ayrıntılı adresini yazarak daha detaylı adres ve yol tarifine ulaşabilirsiniz.

Almanya lokasyonuna başka bir yerden yol tarifi almak ve yol haritasını gömek için ilk arama kutusunda yazan yeri değiştirerek başka bir lokasyondan da adres tarif ve ayrıntılı karayolları yol haritasını görüntüleyebilirsiniz.

  • Yol Tarifi